شرکت یونیپاک

 • مدیرعامل - بادالیان
 • تهران - منطقه 21 - بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج) - کیلومتر 5 - جنب ایران تایر - پ. 75 - ک.پ : 1398835111

شرکت یونیپاک در یک نگاهشرکت یونیپاک در سال 1354 تاسیس فعالیت خود را به صورت گسترده دراقصی نقاط جهان زیر نظر انجمن های بین المللی بسته بندی و حمل اغاز نمود و با بیش از 40 سال تجربه یکی از فعالترین شرکتهای بسته بندی و حمل کالا در ایران بشمار میرود. کامیون های مخصوص حمل کالای این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که با امنیت کامل و به صورت مکانیزه و با صرف کمترین زمان بار مورد نظر را جابجا کنند. با در اختیار داشتن کادری مجرب. کنترل کیفیت انجام کار در تمام مراحل بنحو احسن و طبق نظر مشتری انجام میشود و شرکت مسولیت سالم رسیدن بار تا مقصد نهایی را بر عهده دارد. شرکت یونیپاک به عنوان اولین و قدیمی ترین شرکت بسته بندی بین المللی در ایران به عضویت انجمن های حمل و نقل بین المللی امریکا کانادا و آسیا (HHGFAA, IAM, AMSA, CAM, ARA) در امده است. این انجمن ها امکان همکاری با کلیه شرکت های همکار در تمام نقاط جهان را فراهم مینمایند.

سوالات متداول

 • 1. روش محاسبه قیمت بسته بندی لوازم به چه صورت است؟
  هزینه بسته بندی به صورت قیمت برای هر متر مربع محاسبه میگردد وشامل بسته بندی و حمل و بارگیری تا گمرک میباشد.در صورت در خواست مشتری لوازم بسته بندی شده جهت اطمینان بیشتر داخل صندوق های چوبی قرار میگیرد که هزینه ان جداگانه محاسبه میگردد.
 • 2. روش بارگیری کالای من چگونه است؟
  در حمل زمینی و دریایی ظرفیت بارگیری کامیون و کانتینر به صورت ذیل میباشد:

  :کامیون: بسته به نوع و اندازه کامیون ظرفیت بارگیری بین 88-30 متر مکعب میباشد
  کانتینر: ظرفیت بارگیری کانتینر 20 فوت 30-28 متر مکعب و کانتینر 40 فوت 60-58 متر مکعب و ظرفیت کانتینر برابر با 70-68 متر مکعب. High cube
 • 3. کالاهایی از قبیل وسایل شیشه ای یا سنگی و پیانو به چه صورت بسته بندی و ارسال میگردد؟
  برای بسته بندی وسایل شیشه ای و سنگی یا پیانو صندوق و قاب های مخصوص چوبی ساخته میشود و پس از بسته بندی با نایلون حبابدار و کاغذ داخل صندوق قرار میگیرند و به وسیله تسمه فلزی محکم میشوند.
 • 4. سرویس درب به درب چیست؟
  این سرویس شامل بسته بندی لوازم در محل و انجام تشریفات گمرکی در مبدا و مقصد و حمل بار تا مقصد و تحویل ان در محل مورد نظر مشتری میباشد.
 • 5. آیا من میتوانم تمام و یا قسمتی از امور و تشریفات مقصد را خود شخصا انجام دهم؟
  بله بنا به درخواست مشتری امکان انجام ی قسمتی از امور گمرکی و حمل در مقصد میتواند بر عهده مشتری و یا نماینده قانونی وی باشد.
ارزیابی
فایل های پیوست