جاهد طب - دفتر مرکزی

 • مدیرعامل - مسعود فرهنگی
 • تهران - منطقه 6 - مطهری (تخت طاووس) - تقاطع خیابان میرزای شیرازی - پ. 197 - ک.پ : 1586693111

جاهد طب - دفتر مرکزی در یک نگاهزمینه فعالیت این شرکت نمایندگی برندهای معتبر تجهیزات نقشه برداری و ابزارهای اندازه گیری دقیق شامل توتال استیشن، متر لیزری، تراز لیزری، ترازیاب (نیوو) اپتیکال و دیجیتال، تئودولیت، اسکنر لیزری دو بعدی و سه بعدی، انواع مترهای فلزی و پارچه ای در اندازه های گوناگون، گیرنده های GPS و GNSS ایستگاهی و دستی، سیستم های تصویربرداری هوایی (UAV) و نرم افزارهای تخصصی نقشه برداری بوده و واردکننده و توزیع کننده مستقیم کالاهای این برندها در ایران می باشد.

سوالات متداول

 • 1. چرا نام شرکت با زمینه کاری آن همخوانی ندارد؟
  شرکت جاهد طب در ابتدای تشکیل آن در زمینه واردات دستگاه ها و ابزارهای پزشکی فعالیت می نمود. پس از مدتی زمینه فعالیت در بخش واردات لوازم و تجهیزات نقشه برداری نیز به آن افزوده شد.
  در طی چند سال، یکی از سهامداران عمده شرکت که در زمینه واردات تجهیزات نقشه برداری فعالیت می نمود، سهم بقیه شرکا را خریداری نمود. ولی از آن جا که نام شرکت نشان از قدمت و اصالت آن داشت، اقدام به تغییر نام شرکت ننمود.
  اکنون نیز این شرکت با همان نام نخست ولی تنها در زمینه واردات جدیدترین تجهیزات و آخرین فناوری های مرتبط با نقشه برداری و اندازه گیری در خدمت هم میهنان گرامی می باشد.
ارزیابی
لوازم نقشه برداری محمد : لوازم نقشه برداری
سلام مشخصات وقیمتو کاتالوگ متر های لیزری عنایت بفرمایید<br/>
مشخصات، قیمت و کاتالوگ مترهای لیزری شرکت بازرگانی : مشخصات، قیمت و کاتالوگ مترهای لیزری
با درود و سپاس از شما<br/>با مراجعه به وب سایت شرکت بازرگانی جاهد طب به نشانی www.jahedteb.ir و در قسمت "متر لیزری" می توانید کاتالوگ مترهای لیزری را به صورت فایل PDF دانلود فرمایید. همچنین در همین قسمت، مشخصات و قیمت مترهای لیزری نیز قابل مشاهده می باشد.