شرکت کاسپین پارت

  • مدیر - آرامیک سرکیسیان
  • تهران - منطقه 6 - ایرانشهر - نرسیده به خیابان کریمخان زند - پ. 140 - طبقه همکف - واحد 1 - ک.پ : 1583617614
  • ،

شرکت کاسپین پارت در یک نگاهمرکز ماشین‏های اداری و رایانه‏ای کاسپین پارت با آغاز به کار در سال 1353 با نام کاسپین تایپ در زمینه فروش و خدمات ماشین تحریر، ماشین حساب و فتوکپی و همچنین تولید قطعات ماشین‏های تحریر در سال 1355 و ادامه فعالیت بعد از سال 1357 با نام کاسپین پارت این افتخار را داشته است که در زمینه خدمات و تامین قطعات مصرفی و یدکی ماشین‏های اداری و کسب نمایندگی شرکت‏ها و کارخانجات سازنده قطعات مصرفی و یدکی و تولید‏کنندگان تونر با کیفیت بالا جوابگوی نیاز مصرف کنندگان باشد.

این مرکز عضو رسمی اتحادیه و تعاونی ماشین‏های اداری و رایانه‏ای و انفورماتیک ایران می‏باشد و تلاش خود را بر آن داشته است تا بتواند لوازم مصرفی و قطعات یدکی مورد نیاز را با کیفیتی مطلوب فراهم ساخته و به مشتریان خود ارائه دهد.

لذا از همکاران عزیز دعوت می‏کنیم تا در صورت تمایل برای ارائه کالای معتبر و با کیفیت بالا به مشتریان با ما تماس بگیرند .

زمینه فعالیت این مرکز فروش قطعات دستگاه‏های کپی شارپ (SHARP)، ریکو (Ricoh)، کانن (Canon)، توشیبا (Toshiba)، زیراکس (XEROX)، میتا (Mita)، مینولتا (Minolta)، انواع ریسو و پرینترهای اچ پی (HP) و اپسون (Epson) می‏باشد.

قطعات کپی مانند انواع کاغذ کش‏ها، انواع لامپ‏های هیتر و هالوژن، انواع بلید، پرس و انواع بوش‏ها، ترمیستور، تسمه بلت‏ها، انواع چرخ‏دنده‏ها (دولوپر، فیوزینگ، تفلون) انواع دستگیره ترانسپرت‏ها، گرید‏ها، انواع نمدی و هاترولر، ناخنک، انواع قطعات کپی پرینت Riso ،VT ،GP و سایر قطعات.

قطعات اچ پی (HP) مانند انواع سپرشن پد و پیپر پیکاپ، انواع پرس رولر و فیلم فیوزینگ، هاترولر و بلید‏ها، درام‏های آبی و سبز متالیک، انواع ترانسفررولر‏ها، هیت المنت‏ها، چیپ‏ها، انواع کارتریج‏های لیزری و جوهر افشان، انواع چرخ‏دنده‏ها، بردهای فورمتر و پاور، فیوزینگ‏ها، انواع قطعات پلاتر و غیره.

قطعات اپسون (Epson) مانند انواع قطعات DFX ، مسک هولدر، انواع هد، کابل‏ها، ریبون درایو، چرخ‏دنده‏های ریبون درایو، انواع چرخ‏دنده‏ها، پیپر گاید‏ها، غلطک پلاتن، انواع کرییج موتور‏ها و سوزن هد، بست‏های تنشن و تراکتور، دسته تعیین وضعیت کاغذ، انواع بردها و غیره.
ارزیابی