ش. 233 ازدواج - محمدی، ناصر

 • تهران - منطقه 5 - فلکه دوم صادقیه (آریاشهر) - خ. اعتمادیان - پ. 18 - پاساژ سبحان - ط اول - واحد 5

ش. 233 ازدواج - محمدی، ناصر در یک نگاهدفتر رسمی ازدواج 233 تهران، آریاشهر، صادقیه، فلکه دوم صادقیه، آیت الله کاشانی، پشت بیمارستان ابن سینا، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، فردوس شرق، فردوس غرب، جنت آباد جنوبی، زیبا شهر، قبادی، چهارراه مخابرات

سوالات متداول

 • 1. برای ثبت عقد چه کارایی بایست انجام داد و از کجا شروع کرد؟
  اولین کار برای ثبت عقد اینه که هر کدام از عروس و داماد یک قطعه عکس با شناسنامه یا کارت ملی بیارن تا نامه معرفی به آزمایشگاه براشون صادر بشه و بعد هم یه وقت برا عقد تعیین میشه به همین سادگی و به همین خوشمزگی!!
 • 2. مدارک مورد نیاز برای ثبت عقد؟
  1- شناسنامه و کارت ملی عروس و داماد 2- شناسنامه و کارت ملی پدر عروس و پدر داماد 3- جواب آزمایش 4- درصورت فوت پدر عروس اصل گواهی فوت ایشان 5- درصورتی که عروس از همسر قبلی خود جدا شده باشد سند طلاق ایشان.
 • 3. در صورتی که پدر عروس به ازدواج رضایت ندهد چگونه میتوان این ازدواج را ثبت رسمی کرد؟
  ثبت ازدواج دختر باکره باید با اجازه پدر یا جدّ پدرى او باشد در صورتی که پدر برای امضای سند در دفترخانه حاضر نشود میتوان با وکالتنامه رسمی نیز ازدواج را به ثبت رساند و در صورتی که پدر به هیچ عنوان با ازدواج فرزندش موافقت ننماید، دادگاه من باب الحاکم ولی الممتنع پس از بررسی اقدام به صدور مجوز ازدواج خواهد کرد که در این صورت نیز امکان ثبت رسمی ازدواج وجود دارد.
  (برای توضیحات بیشتر با دفتر تماس بگیرید)
 • 4. مدت اعتبار آزمایشات پیش از ازدواج چند روز بوده و به کجا باید مراجعه کرد؟
  مدت اعتبار آزمایشات ازدواج یک ماه از تاریخ صدور توسط آزمایشگاه بوده و جهت معرفی به آزمایشگاه بایس به دفاتر رسمی ازدواج مراجعه نمایید.
ارزیابی