شرکت سی رود ترابر

 • مدیر بازرگانی - ارش معینی
 • تهران - منطقه 3 - م. مادر (محسنی) - خ. بهروز - برج بیژن - ط. هشتم - واحد 5 - ک.پ : 1911915468
 • ،
 • ،

شرکت سی رود ترابر در یک نگاهشرکت کشتیرانی و حمل ونقل بین المللی سی رود ترابربا با مسئولیت محدود تاسیس سال 1378 ، به شماره ثبت 158155 باامکانات وسیع واجرای صور مختلف حمل ونقل با مشارکت متخصصین کار آزموده که هر یک دارای تجارب زیادی در زمینه های مختلف حمل دریایی، هوایی، ریلی و جاده ای می باشند قادر است به نحو احسن نسبت به حمـل کـالاهای تـرافیکی (نگله سنگین)، معمولـی ، آتشزا وفله از اقصی نقاط جهان اقـدام نمایند. بخش فورواردر شامل بـرنامه ریـزی و طراحی مسیـر و حمل کالا وارداتی وصادراتی با وسائط نقلیـه مختلف (مستقیم و یا حمــل مرکب). بخش کریر اجرای حمل با در اختیار داشتن کامیونهای تریلرچـادری ، کامیونهای یخچالدار و کامیونهای تریلر کفـی جهت هـر نوع محموله از نقاط مختلف اروپا و آسیا از طریق جاده به گمرک مجاز کشوربصورت گروپاژودربست. کشتیرانی خدمات کارگزاری وحمل بارفله و کانتینری و گروپاژ از کلیه نقاط دنیا به بنادر مختلف ایران وبالعکس (تخلیه و بار گیری کالاو ....). خدمات هوایی خدمات کارگزاری هوایی از کلیه فرودگاههای معتبر کشور به اقصی نقاط دنیا و انجام عملیات گمـرکی کـالا های وارده به کشور و بالعکس . شرکت سی رود ترابر درحال حاضر با همکاری مدیران و کارمندان فنی واجرایی مجرب در شهرستان های کلیدی و مرزی و بنادر ایـران دارای شعبات و نمایندگی می باشد و قـادر است با ایجاد هماهنگی و بـرنامه ریزی دقیق در اسرع وقت خدمات خود را در اختیار مشتریان محترم قرار دهد .

سوالات متداول

 • 1. ترم خرید DDP به چه معناست؟
  DDP (Delivered Duty Paid)
  تحویل در مقصد با پرداخت حقوق و عوارض گمرکی (... محل مقصد تعیین شده)
  «تحویل عوارض پرداخت شده» به معنای آن است که وظیفه فروشنده در مورد تحویل کالا هنگامی به پایان می‌رسد که کالا را در محل تعیین شده در کشور مورد نظر در اختیار خریدار قرار دهد. فروشنده باید کلیه خطرات و هزینه‌های ناشی از حمل کالا به محل مذکور، شامل عوارض، مالیات‌ها، و سایر هزینه‌های پس از ترخیص کالا برای ورود را تقبل کند. اصطلاح EXW (تحویل در محل کار) بیان‌گر حداقل وظیفه برای فروشنده است، در حالی که DDP (تحویل عوارض پرداخت شده) برای فروشنده بیشترین وظیفه را به همراه دارد. در صورتی که فروشنده مستقیم یا غیر مستقیم قادر به دریافت پروانه ورود نیست، نباید این اصطلاح را به کار برد.
  اگر طرفین بخواهند که خریدار کالا را برای ورود ترخیص کند و عوارض را بپردازد اصطلاح DDU (تحویل عوارض پرداخت نشده) را باید به کار برد.
  اگر طرفین بخواهند که پرداخت بعضی از هزینه‌های قابل پرداخت به هنگام وورد کالا (از قبیل مالیات ارزش افزوده VAT) را از وظایف فروشنده خارج کنند، باید با افزودن این عبارات منظور را مشخص کنند؛ «تحویل عوارض پرداخت شده، مالیات ارزش افزوده پرداخت نشده (... محل مقصد تعیین شده)». این اصطلاح را می‌توان بدون در نظر گرفتن نوع حمل کالا به کار برد.
ارزیابی