گروه صنعتی اطلس کاسپین در یک نگاههر آنچه که می خواهید از کمپرسورهای هوای فشرده بدانید را می توانید در این کتاب بیابید.
این کتاب گردآوری شده توسط شرکت اطلس کوپکو است و بزرگترین و اصلی ترین مرجع راهنمای هوای فشرده محسوب می شود که با توجه به نیاز مردم ایران و کشورهای فارسی زبان به سفارش موسسه مطالعات بین المللی اطلس کاسپین از زبان انگلیسی به زبان فارسی ترجمه شده است.
این موسسه با برگزاری سمینارهای تخصصی در صنعت هوای فشرده و ترجمه ی کتابهای تخصصی مربوطه سعی در بالا بردن سطح علمی و پاسخ بع سوالات دانشگاهیان ، کسانی که به نوعی در این صنعت مشغول بکار هستند ویا به آن علاقمندند را دارد.
در این راستا کتاب راهنمای فشرده را که چاپ اول آن در سال 1390 انجام گرفت بار دیگر در سال 1391 با ویرایش جدید دوباره چاپ کردیم که کتاب حاظر می باشد. از اهداف دیگر این کتاب معرفی و انتخاب تجهیزات هوای فشرده ،راهنمایی در مورد نصب این تجهیزات ، برآورد ظرفیت هوای مورد نیاز و استفاده از سیستم CHP در صنعت می باشد.
در پایان از مترجم که محتویات این کتاب را در اختیار ما گذاشتند و از آقای مهندس حمیدرضا ایران که در زمینه ی تخصصی شان با مشاوره خود مارا بهره مند نمودند تشکر می کنیم و امیدواریم با راهنمایی های ارزشمند خود مارا در ارتقای کمی و کیفی صنعت هوای فشرده یاری نمایید.
موسسه مطالعات بین المللی اطلس کاسپین
نام کتاب : راهنمای هوای فشرده نویسنده : اطلس کوپکو مترجم : مهندس میثم چشمارو ناشر: گروه صنعتی اطلس کاسپین چاپ اول : 1390 تیراژ : 5000 ویراستار : فاطمه قدیری طرح روی جلد،حروفچینی،صفحه آرایی : محمدرضا نوایی لیتوگرافی،چاپ،صحافی : مصطفی جباری شماره نظام بین المللی شابک ISBN : 978-964-04-7689-5 * به سفارش موسسه مطالعات بین المللی اطلس کاسپین
خرید و ارسال کتاب برای علاقمندان به اصول مدیریت کیفیت هوای فشرده و سیستم های تاسیساتی پنوماتیک شرکت اطلس کاسپین به صورت اینترنتی فراهم می باشد.
بنابراین امکان دانلود این کتاب فقط در صورت پرداخت اینترنتی وجه یا تلفنی امکان پذیر می باشد.
برای متخصصان فنی و مهندسی-صنعتی در سراسر کشور این کتاب به صورت رایگان و با پست سفارشی ارسال خواهد شد.
هدف شرکت اطلس کاسپین از انتشار کتاب راهنمای هوای فشرده معرفی اصول طراحی سیستم های هوای فشرده در صنعت و آموزش تئوری و کامل تکنولوژی هوای فشرده به دانش پذیران علاقمند به این مبحث می باشد.
با توجه به تنوع مقدار و زمان مورد نیاز به هوای فشرده در بخش های مختلف یک صنعت،استفاده ترکیبی از چند کمپسور(به عنوان مثال:کمپرسور هوا اسکرو ، کمپرسور باد پیستونی و …) با ظرفیتها و سیستم کنترل مناسب بجای یک کمپرسور مرکزی توصیه میشود. با توجه به اهمیت رطوبت گیرها(درایر تبریدی ، درایر دسی کانت) در بخش جداگانه از کتاب راهنمای هوای فشرده به آن پرداخته شده است.
همچنین انواع فیلترهای هوا، سپراتورها و روغن در کمپرسورها از مباحث مطرح شده در این کتاب است که در آن به تفصیل بیان شده است.
کارخانه

ایران - قزوین
)
ارزیابی