شرکت پادتن علم

  • مدیر اجرایی - بهرام سعدیان
  • تهران - منطقه 6 - طالقانی - خ. سرپرست (کیوان) - پ. 26 - ک.پ : 1416874368
  • ،
  • ،

شرکت پادتن علم در یک نگاهمتقاضشرکت پادتن علم، اولین تولید کننده کیت‌های تشخیصی به روش الایزا در ایران، سال 1375 در تهران تاسیس شد. پس از 2 سال تحقیقات مستمر، این شرکت موفق به تولید نخستین محصولات خود و عرضه آن‌ به جامعه آزمایشگاهی گردید. امروزه، با تولید بیش از 20 نوع فراورده، شرکت پادتن علم یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان کیت های الایزا در ایران است و افتخار دارد جامعه پزشکی را در تشخیص ودرمان طیف وسیعی از بیماریها (عفونت ،سرطان ، آلرژی و...)،نارسایی ها (تیروئیدی، آندوکرینولوژی ،متابولیسمی و...) و درغربالگری نوزادان مبتلا به نارسایی مادرزادی همراهی کند.
 
شرکت پادتن علم، با پایبندی به اصل "کیفیت پایا ضامن توسعه " سیاست های تولید خود را بر پایه کیفیت بنا نهاده و با اعمال کنترل های دقیق کیفی براساس استاندارد بین المللی ISO13486:2003 در سطوح تحقیق و توسعه، تولید، توزیع و فروش بیشترین بها را به کیفیت محصولات خود می دهد. همچنین، استفاده انحصاری از مواد اولیه معتبرترین شرکت های اروپایی و امریکایی و مشارکت مستمر در برنامه های کنترل کیفی شرکت های Instand آلمان و Labquality فنلاند، این شرکت را در حفظ کیفیت محصولات یاری می دهد.
شرکت پادتن علم، با بهره گیری از تجارب و اندوخته علمی بخش تحقیق و توسعه تلاش دارد با عزمی راسخ وپرتوان، دامنه محصولات خود را با عرضه کیت های تشخیصی  بیماری های گروه T.O.R.C.H ، کیتهای اندازه گیری استرادیول ها و آندروژن ها ودیگر کیت های غربالگری نوزادان گسترش دهد. تولید سرم کنترل های صحت و دقت از دیگر اهداف این شرکت است.
 
شرکت پادتن علم  با در اختیار داشتن کارشناسان علمی بخش فروش، هماهنگ با سیاست مشتری محوری، کلیه درخواست های مشتریان خود را با ارائه خدمات بهینه و صرف کمترین زمان از ثبت سفارش تا تحویل کالا به انجام می رساند. در کنار این بخش، گروه خدمات  بعد از فروش با اتکا به دانش متخصصان مجرب  بخش فنی، آماده پاسخ‌گویی صحیح و عرضه راهکارهای  مناسب برای حل مشکلات فنی احتمالی شماست.

اضی کلیه مراحل پیگیری از ثبت سفارش تا تحویل تجهیزات و یا استاندارد های مورد نیاز متقاضیی 
ارزیابی
سلام پویان : سلام
خواستم از سایتتون بازدید کنم نشد!!!