پلی پن

پلی پن در یک نگاهتولید کننده پنجره های دو جداره استاندارد - مشاور در امور عایق سازی حرارتی و صوتی با استفاده از پنجره های UPVC ساخت درب های ورودی با استفاده از ساندویچ پانل های دکوراتیو BilenPanel ترکیه، ساخت پارتیشن دوجداره با پروفیل های طرح چوب

سوالات متداول

 • 1. تعویض پنجره بدون تخریب به چه معنی می باشد؟
  تعویض پنجره های قدیمی آهنی ، آلومینیومی و یا چوبی با پنجره های دوجداره UPVC بدون تخریب به معنی استفاده از قاب پنجره قدیمی به عنوان بستر نصب پنجره جدید بدون تخریب دیوار های جانبی و تنها با برش یا درآوردن قطعات درون پنجره قبلی می باشد.
  این عملیات قطعاً در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچگونه آسیب جدی به گچ کاری دور پنجره و یا رنگ دیوار می باشد.
 • 2. نحوه عایق بندی دور پنجره در عملیات تعویض چگونه خواهد بود؟
  پس از نصب پنجره در محل خود ، با توجه به بادخور استاندارد مابین بستر نصب و پنجره جدید، این فاصله با مواد پرکننده و عایق ، همانند فوم پلی یورتان و چسب سیلیکون-ماستیک پر شده و عایق می گردد.
 • 3. در موقع تعویض پنجره ها، صرفه اقتصادی در چیست ؟ انتخاب یراق خوب ؟ انتخاب پروفیل برند ؟ انتخاب شیشه ضخیم ؟ ...
  با توجه به آنکه عملیات تعویض پنجره در مناطق مختلف به دلایل مختلفی انجام می شود ولی بطور کلی علت اصلی تعویض پنجره های قدیمی با جدید ، جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و ایجاد محیط آرام و به دور از آلاینده هوا و صوت می باشد. پس مشاوره صحیح در این بخش قبل از تعویض ، می تواند نقش موثری در رعایت صرفه اقتصادی داشته و منجر به انتخاب مناسب ترین پنجره با پروفیل ، یراق آلات و شیشه متناسب با آن موقعیت ، گردد.
  الزاماً انتخاب بهترین پروفیل ، یراق و شیشه جهت عملیات بازسازی توجیه اقتصادی ندارد و برخی مواقع با کمترین هزینه ، میتوان بهترین نتیجه گیری داشت. پس انتخاب بهینه ، بهترین گزینه در عملیات تعویض می باشد.
ارزیابی