خدمات تبلیغات تانیل (حک و برش لیزری/ تابلو LED)

با ما شناخته شوید

تابلو سازی تابلو سازی پلکسی گلاس طراحی تابلو
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفن همراه :
  • وب سایت :
  • ایمیل :
توضیحات
امروزه بسیاری از فعالیت‌های برش فلزات و غیرفلزات به دلیل سرعت و دقت بالا توسط دستگاه‌های لیزری انجام می‌پذیرد. عملیات برش توسط این دستگاه‌ها بوسیله پرتو متمرکز لیزر با توان و شدت فوق العاده بالا انجام می‌گیرد. دستگاه برش لیزر قادر است انواع اشکال هندسی و پیچیده را به صورت دو بعدی برش دهد. علاوه بر این امکان حک زدن بر روی انواع مواد توسط برخی از این دستگاه‌ها نیز وجود دارد. از نظر مواد قابل برش این دستگاه‌ها به دو دسته کلی لیزر فلزات و غیرفلزات تقسیم می‌شوند.
گروه خدمات تبلیغات تانیل با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های حک و برش لیزری غیرفلزات و نیز تجهیزات خم و پرداخت، سالیان متمادی افتخار ارائه خدمات متنوع به عموم مردم و نیز مشاغل و صنایع مختلف را دارد.
دستگاه لیزر ما قادر به حک و برش انواع مواد غیر فلزی شامل موارد زیر است:
پلکسی‌گلاسمولتی استایلآکریلیکانواع مقوا و کاغذفوم بردچوب بالساکارتن پلاستکارتنپارچهچرمقالی و پوستشیشهآیینهلاستیکفیبرعلاوه بر این امکان حک بر روی سنگ و سرامیک و برش یونیلیت نیز وجود دارد.
ضخامت قابل برش بستگی به جنس مواد و میزان تراکم آنها دارد. ورق‌های پلکسی تا ضخامت 20 میلی‌متر توسط دستگاه ما قابل برش هستند. ضخامت چوب قابل برش بستگی به تراکم چوب دارد (MDF خام و فیبر 3 میل به راحتی قابل برش هستند). برش لیزری یونیلیت با ضخامت ها و تراکم های متنوع با دقت بالا قابل انجام است
ابعاد میز برش دستگاه ما 140*90 سانتی‌متر است. با این حال امکان برش طرح‌های بزرگتر بصورت یک تکه مثلاً در ابعاد ورق پلکسی (120*180 سانتی‌متر) نیز وجود دارد.
با توجه به آنکه تحقق طرح‌های برخی مشتریان علاوه بر حک و برش لیزری نیازمند خدمات دیگری از قبیل خم، پرداخت، رنگ‌کاری، مونتاژ و نصب است، ما امکانات و توانمندی‌های لازم جهت ارائه این خدمات بصورت یکپارچه برای شما عزیزان را گرد هم آورده‌ایم.
هزینه خدمات حک و برش لیزر ارائه شده توسط ما وابسته به پارامترهای مختلفی از قبیل ماده مورد استفاده و ضخامت آن، تعداد سفارش و ... است. شما می‌توانید از طریق پست الکترونیکی ما طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت هزینه آن تعیین و برای شما ارسال گردد. پس از تأیید شما، طرح شما در اسرع وقت آماده و برای شما ارسال خواهد شد.
خدمات حک و برش لیزری ما در دو دسته کلی شامل خدمات عمومی و نیز خدمات به صنایع و مشاغل قابل دسته‌بندی هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات عمومی حک و برش لیزری ما و نیز برخیخدمات به صنایع و مشاغل مختلف لطفاً به بخش‌های مربوطه مراجعه نمایید.
امیدواریم که سرعت، دقت و هزینه‌های خدمات ما، رضایت خاطر شما را فراهم آورد. منتظر تماس شما برای دریافت اطلاعات بیشتر هستیم.