درمان در منزل نیک (دی)

خدمات پزشکی پرستاری در منزل با مراقبت های شبانه روزی نیک (دی) - 23020 - 021 ، 22012575 - 021

خدمات پزشکی در منزل
اطلاعات تماس
  • آدرس :
  • تلفن :
  • تلفکس :
  • فکس :
  • وب سایت :
  • کد پستی :
  • صفحات اجتماعی :
توضیحات
موسس: دکتر محسن شیروانیان مدیریت عامل : دکتر بابک عمویی
مرکز پزشکی نیک، با اعتقاد به سنت قدیمی ایرانیان در حضور «حکیم بر بالین بیمار» و همزمان با نیاز روز در بکارگیری تکنولوژی مدرن امروزی با انتقال تیم مجرب پزشکی و پیراپزشکی و تجهیزات کامل در اسرع وقت و بطور شبانه روزی (بربالین بیماران) در خدمت هموطنان گرامی می باشد .
این مرکز بعنوان مبتکر و اولین مرکز ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل ، فعالیت خود را رسما از سال ۱۳۷۹ در سطح تهران بزرگ آغاز نموده است. مرکز پزشکی نیک دارای ۱۰ خط تلفن ثابت می باشد و خط ویژه با شماره پنج رقمی ۲۳۰۲۰ در خیابان ولیعصر (جردن) استقرار یافته است و لیکن باتوجه به حضور گسترده اغلب هم کاران در تمام سطوح و نواحی تهران بزرگ،عملا ظرف مدت کوتاهی ، امکان حضور خدمات دهندگان بر بالین بیماران مقدور می باشد.
فهرست خدمات:
خدمات پزشکی درمنزل: این دسته از خدمات بعنوان شاخصه اصلی در زمینه درمان شامل دو محور خدمات پزشکی عمومی ، پزشکی تخصصی می باشد. ارائه این خدمات بصورت شبانه روزی و آنکال ۲۴ ساعته می باشد و بین مدت ۴۵ دقیقه تا یک ساعت بر بالین بیمار حضور خواهند یافت و با بهمراه داشتن تجهیزات و داروهای ضروریه اولیه ، قادر به انجام هر نوع ویزیت و بررسی و درمان در حیطه وظایف می باشند.
خدمات پاراکلینیک: کلیه موارد آزمایشات تشخیصی اعم از عمومی تا تخصصی در حداقل زمان ممکن بر بالین انجام پذیر می باشد و این مورد خصوصا جهت بیماران سالخورده با مشکلات ایاب و ذهاب همچونCVA ، بیماران بستری ICU یا CCU (بستری در منزل) قابل توجه می باشد.
خدمات رادیولوژی پرتابل: با بهترین دستگاههای قابل حمل رادیولوژی و مجرب ترین کارشناسان انجام پذیر می باشد و بیشترین موارد را تهیه گرافیهای (Chest X Ray) CXR و نیز گرافیهای اندامها و جمجمه را شامل می شود.
سونوگرافی : انجام سونوگرافی توسط متخصص رادیولوژی در منزل به همراه ارائه گزارش
تهیه نوار قلبی: همراه با معاینات مورد نیاز و ثبت علائم حیاتی توسط پزشک
نگهداری سالمند و کودک
فیزیوتراپی:در این مورد با استفاده از خدمات مجربترین فیزیوتراپیستهای تهران و وجود فرمهای مخصوص عملکرد (شرح انواع توانبخشی های انجام شده ” میزان تحملی و کارکرد بیمار و ارزیابی نهایی ) امکان ارایه گزارشات و report جهت استحضار پزشک معالج و پیگیری دقیق تر بیماری وجود دارد. این مورد نیز خصوصا برای بسیاری از بیماران CVA” بیماران با مشکلات نورولوژیک و ارتوپدی و حتی بیماران قلبی و … قابل توجه می باشد.
خدمات و محصولات
خدمات پزشکی در منزل درمان در منزل پزشک در منزل پرستار در منزل دکتر در منزل تزریقات در منزل فیزیوتراپی در شمال تهران تزریقات در منزل در شمال تهران خدمات رادیولوژی پرتابل در شمال تهران آزمایشگاه شبانه روزی در شمال تهران خدمات پزشکی در شمال تهران ویزیت متخصص در منزل شمال تهران پزشک در منزل درتهران ویزیت پزشک در منزل پرستار سالمند در منزل در تهران تزریقات در منزل در میدان ونک تزریقات در منزل در نیاوران دکتر در منزل شمال تهران خدمات پزشکی خدمات پزشکی پرستاری ویزیت پزشک در منزل نیک خدمات پزشکی در منزل نیک خدمات پرستاری در منزل نیک فیزیوتراپی در منزل نیک پرستار سالمند در منزل نیک ویزیت پزشک متخصص در منزل نیک آزمایش در منزل نیک نوار قلب در منزل نیک دکتر در منزل نیک سونوگرافی در منزل نیک اعزام دکتر منزل نیک رادیولوژی در منزل نیک سونداژ ، وصل سرم در منزل نیک کاردرمانی در منزل نیک پرستار در منزل نیک تزریقات در منزل نیک درمان در منزل نیک