شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت کتاب اول

استفاده شما از پایگاه اینترنتی avval.ir و همکاری با آن اعم از ثبت اطلاعات ، ارائه مقاله، ثبت نظرات، خرید محصولات کتاب اول، دریافت اطلاعات و ... ،  به معنی آگاهی کامل شما از اطلاعات مندرج در بخش "حریم شخصی کاربران " وتوافق کامل با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

-  وب سایت کتاب اول با اهداف تعیین شده (مندرج در بخش " درباره کتاب اول ")، فعالیت می نماید و هیچ گونه وابستگی سیاسی به حزب، جناح و یا گروه خاصی ندارد.

-  مالکیت معنوی محتوای پایگاه اینترنتی" avval.ir" شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به شركت کتاب اول ( سهامی خاص ) به شماره ثبت: 181414 مي باشد و کليه حقوق آن،  برای شرکت کتاب اول محفوظ است.

-  بخشی از خدمات وب سایت کتاب اول بدون ثبت نام و بخشی دیگر تنها در صورت ثبت نام در این وب سایت ارائه می شود. بدیهی است این امر در هنگام درخواست دریافت خدمات به اطلاع کاربران رسانده می شود. کتاب اول در قبال ارائه خدمات به کاربرانی که در قبال درخواست این خدمات ثبت نام ننموده باشند، مسوولیتی را نمی پذیرد.

-  هر گونه استفاده از محتوای وب سایت کتاب اول فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین شرکت کتاب اول، امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روش های ذکر شده در بخش " تماس با ما" با کتاب اول تماس بگيريد. نقل قول از محتوای وب سایت کتاب اول برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، تنها با ذکر منبع مجاز است.

-  کتاب اول هيچ گونه مسووليتي در مورد عدم کارکرد یا کارکرد معیوب وب سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از سیطره مدیریت این وب سایت باشند ( همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و ... ) را نمی پذیرد.

-  ارتباط وب سایت کتاب اول  با کاربران فقط از طریق www.avval.irبر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در این وب سایت درج کرده اند (همانند ایمیل، نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. بنابراین کتاب اول مسوولیتی در قبال اشتباه کاربران در ارائه و ثبت اطلاعاتشان در وب سایت کتاب اول ندارد.

کتاب اول در پذیرش و ثبت اطلاعات شغلی کاربران برای درج در بانک اطلاعات مشاغل و یا نظرات کاربران در مورد مطالب مندرج در وب سایت، خود را مختار می داند و این حق را دارد تا از درج نظرات نا مرتبط با مطالب مندرج در وب سایت، جلو گیری نموده و یا نسبت به حذف آن ها اقدام نماید.

-  تمامی ابزارها و بخش هایی که در وب سایت کتاب اول با هدف ارتباط با کاربران و درج نظرات آن ها به کار گرفته می شود، فقط با همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعات و ارائه نظرات استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با مطلب مندرج باشد. وب سایت کتاب اول هيچ گونه مسووليتي را در قبال محتوای پیام ها و نقطه نظرات کاربران نمی پذیرد.

-  اطلاعات صاحبان مشاغل ثبت شده در بانک اطلاعاتی کتاب اول که از طریق وب سایت کتاب اول در اختیار کاربران قرار گرفته، توسط خود صاحبان مشاغل ارائه شده و کتاب اول هیچ گونه مسوولیتی در قبال صحت و سقم آن ها ندارد.

-  کتاب اول هيچ گونه مسووليتي در قبال محتوای وب سایت ها یا وبلاگ هایی که ارتباط به آنها از طریق آگهی و یا لینک در وب سایت کتاب اول شکل می گیرد، را نمی پذیرد.

-  تمام شرایط و خدمات وب سایت کتاب اول برمبنای آخرین سیاستهای این وب سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات از طریق اخبار وب سایت و سایر فضاهای داخلی این وب سایت به اطلاع کاربران رسانده می شود.

-  مسوولیت و عواقب مطالب و تصاویر مندرج در آگهی سفارش دهندگان آگهی در وب سایت کتاب اول، متوجه سفارش دهندگان آگهی ها می باشد و کتاب اول مسوولیتی را در قبال این مطالب و تصاویر نمی پذیرد.

-  وب سایت کتاب اول به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت کاربران از ارائه خدمات حاصل نشد، می توانند مراتب را در هر زمان كه مايل باشند، به يکی از روشهای ذکر شده در بخش " تماس با ما" ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.